Aqualine, BONDECO vykurovacie teleso 500x1266mm, biela, DC512W
Kód: DC512WSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15.83 kg |
| EAN: | 8590913124952 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Séria: | Aqualine BONDECO |
| Farba: | Biela |
| Šírka (mm): | 500 |
| Výška (mm): | 1266 |
| Rozteč pripojenia (mm): | 450 |
| Výkon (W): | 577 |
| Série: | BONDECO |
| Balenie: | 1 |
| Tvar: | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč: | 600 |
| Možnosť vykurovania: | Ústredné vykurovanie;Elektrické vykurovanie;Kombinované vykurovanie |
| Teplotný spád: | 75/65/20 °C |
| Rozmer: | 500x1266 mm |
| Objem: | 4.7 |
| Materiál: | Oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. prevádzkový tlak: | 3 |
| EAN: | 8590913124952 |
| Výrobná spoločnosť : | UBC sro |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Ovčáry 322 280 02 Ovčáry Česká republika +420 775 715 517 IČ: 27146987 DIČ: CZ27146987 |
| E-mail : | info@sapho.cz |

