Aqualine, SINTRA nástenná batéria 3/4", flexibilné ramienko, čierna mat/chróm, SX013-70
Kód: SX013-70Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE | |
|---|---|---|
| Séria | SINTRA | |
| Farba | Čierna matná |
|
| Materiál | Mosadz | |
| Tvar | Kruhové | |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm | |
| Druh ovládania | Páka | |
| Priemer kartuše | 35 mm | |
| Ostatné | Flexibilné ramienko | |
| Hmotnosť / ks | 1.887 kg | |
| Balenie | 2 ks | |
| Záruka | 4 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drezové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnosť: | 1.89 kg |
| EAN: | 8590913117749 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Séria: | Aqualine SINTRA |
| Farba: | Čierna |
| Tvar: | Okrúhly |
| Materiál: | Mosadz |
| Montáž: | Nástenná 150 mm |
| Typ: | Batérie - kuchynské batérie |
| Série: | SINTRA |
| Balenie: | 2 |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kartuše: | 35 |
| Záruka: | 4 roky |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania: | Páka |
| Ostatné: | Flexibilné ramienko |
| Tvar: | Kruhové |
| EAN: | 8590913117749 |
| Výrobná spoločnosť : | UBC sro |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Ovčáry 322 280 02 Ovčáry Česká republika +420 775 715 517 IČ: 27146987 DIČ: CZ27146987 |
| E-mail : | info@sapho.cz |


