Doprava ZDARMA pri nákupe nad 300 €
Aqualine, TALIA sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm, SL440
Kód: SL440Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové sety (batéria a sprchový stĺp) |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 8590913884009 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Séria: | Aqualine |
| Farba: | Chrómová |
| Výška (mm): | 1280 |
| Tvar: | Hranatý |
| Materiál: | nerez |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 4 roky |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania: | Termostat |
| Ostatné: | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Sprchové stĺpy: | S batériou |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 22 mm |
| EAN: | 8590913884009 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | UBC sro |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Ovčáry 322 280 02 Ovčáry Česká republika +420 775 715 517 IČ: 27146987 DIČ: CZ27146987 |
| E-mail : | info@sapho.cz |

