Doprava ZDARMA pri nákupe nad 300 €
Bruckner, ELVINA obdĺžniková vaňa 180x80x50cm, biela, 166.880.0
Kód: 166.880.0Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane klasické |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| EAN: | 8590913144240 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Séria: | Bruckner |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka (mm): | 1800 |
| Šírka (mm): | 800 |
| Výška (mm): | 500 |
| Balenie: | 1 |
| Tvar: | Obdĺžnikové |
| Inštalácia: | Vstavaná (na obmurovanie) |
| Priemer odpadu: | 52 |
| Rozmer: | 180x80x50 cm |
| Objem: | 255 |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 rokov |
| Vlastnosti: | Obojstranná;Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Balenie neobsahuje: | Sifón;Vaňová súprava |
| EAN: | 8590913144240 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Značka so sanitárnymi výrobkami zameraná na profesionálov.
Viac ako 30 rokov skúseností uplatňujeme pri navrhovaní našich výrobkov a vždy je našim cieľom držať krok s modernou dobou. Využitím všetkých našich poznatkov, vášňou pre detail, zameraním na kvalitu a potreby zákazníkov, odhodlaním a tvrdou poctivou prácou tvoríme budúcnosť, ktorú vám značka BRUCKNER prináša. Ponuka produktov, ktoré potešia nielen vzhľadom, ale predovšetkým funkčnosťou, sa neustále rozrastá, a preto je nám cťou vám tieto výrobky predstavovať ...
Krajina pôvodu: Česká republika
| Výrobná spoločnosť : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | UBC s.r.o. Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice Česká republika |
| E-mail : | prodej@sapho.cz |

