Erga Pago, elektrické vykurovacie teleso 500x800 mm s digitálnym termostatom na postavenie alebo na stenu, 200W, čierna matná, ERG-LAV-GRZE-E-ST88080500-BK
Kód: ERG-LAV-GRZE-E-ST88080500-BK
Neohodnotené
Skladom (>20 ks)
Podrobný popis
Erga LOGO (500 × 300 px)
Popis:
  • Výrobca: Erga
  • Séria: Pago
  • Typ: elektrické vykurovacie teleso s integrovaným digitálnym termostatom
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 30 mm
  • Rozstup pripojenia: nesúvisiace
  • Montáž: na podlahu alebo nástenná (montážne konzoly sú súčasťou produktu)
  • Výkon: 200 W
  • Napájanie: 220-240V/50 Hz
  • Farba: čierna matná (RAL 9005)
  • Počet rebier: 8
  • Časovač: 1-8 hod.
  • Trieda ochrany: IPX4
  • Dĺžka kábla: 120 cm
  • 3 prevádzkové režimy: komfortný / úsporný / ochrana pred mrazom
POPIS FUNKCIÍ:
☑️ POHODLNÁ INŠTALÁCIA 2 V 1
☑️ REGULÁCIA TEPLOTY + TERMOSTAT
☑️ DIGITÁLNY DISPLEJ + DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL
☑️ ČASOVAČ
☑️ NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE A DIZAJN
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 6.2 kg
EAN: 5907558299793
Výrobca: Gamma
Séria: Erga Pago
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Výška (mm): 800
Materiál: oceľ
Výkon (W): 200
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Tvar: Tvar H
Možnosť vykurovania: Elektrické vykurovanie integrované
Výbava: Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou
Rozmer: 500x800 mm