Toolight - Stropné svietidlo Classic 40cm 4xE27 60W APP873-C, zlatá, OSW-08917
Kód: OSW-08917Podrobný popis
Toolight - Stropné svietidlo Classic 40cm 4xE27 60W APP873-C, zlatá, OSW-08917
Stropná lampa vyrobená z vysoko kvalitných materiálov s dôrazom na najmenšie detaily. Dizajnéri sa zamerali na modernosť a dokonalú estetiku. Lampa bude určite ozdobou každej miestnosti a bude ideálna pre interiéry kuchyne, miestnosť v priemyselných, minimalistických a detských výklenkoch. Lampa je pokrytá antistatickým povlakom, ktorý vykazuje odolnosť voči nečistotám a odpudzuje prach.
- CERTIFIKÁTY: CE, RoHS
- VÝŠKA: 8 cm
- ROZMERY: 40 X 40 cm
- NAPÄTIE: 230V, nie je potrebný žiadny transformátor
- MAXIMÁLNY VÝKON ŽIAROVKY: 4 x 60W
- SVETELNÝ ZDROJ: 4 x E27
- MATERIÁL: Kov
- FARBA: Zlatá
- ZNAČKA: Toolight
- LAMPA PREDÁVANÁ BEZ ŽIAROVIEK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5902557361755 |
| Výrobca: | Tutumi |
| Farba: | Zlatá |
| SKU: | OSW-08917 |
| Variant možnosti: | --- |
| Model: | APP873-C |
| Typ svietidla: | Závesná |
| Počet svetelných bodov: | 4 |
| Pre závit typu:: | E27 |
| Moc: | Síť ~ 220V - ~ 240V, 60W |
| Rozmery: | 400 x 80 mm |
