Mexen, Mexen Line CVL33 panelový radiátor 400 x 400 mm, spodné pripojenie, 633 W, biely - W633L-040-040-00
Kód: W633L-040-040-00
Neohodnotené
mexen line cvl33 grzejnik plytowy 400 x 400 mm podlaczenie dolne 633 w bialy w633l 040 040 00
Skladom u dodávateľa (4 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
izbový panelový radiátor
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické údaje:
Výška (Y): (mm): 400 mm
Šírka (X): 400 mm: rozmery (X): 400 mm
Hĺbka: 164 mm
Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm
Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm
Farba: biela RAL 9016
Materiál: oceľ
Prevádzková teplota: max. 110 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Maximálny skúšobný tlak: 13 bar
Vykurovací výkon:
- 55/45/20 °C 331 W
- 75/65/20 °C 633 W
- 90/70/20 °C 797 W
Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka:
- 2xG ½″ vpravo dole
- 4xG ½″ z boku
Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500
S bočným krytom a odnímateľným horným krytom
Dodáva sa s: závesom, montážnou súpravou, záslepkami, odvzdušňovacou a ventilovou vložkou
Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Dodatočné parametre
Kategória: Izbové radiátory
Hmotnosť: 31 kg
EAN: 5905315828163
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen CVL33
Farba: Biela
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 164
Výška (mm): 400
Materiál: oceľ
Montáž: Pravá
Typ: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Výkon (W): 633
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 633 W