Mexen, Panelový radiátor Mexen C11 300 x 3000 mm, bočné pripojenie, 1467 W, biely - W411-030-300-00
Kód: W411-030-300-00
Neohodnotené
mexen c11 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 1467 w bialy w411 030 300 00
9 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
izbový panelový radiátor
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické údaje:
Výška: 300 mm
Šírka: 3000 mm
Hĺbka: 59 mm
Vzdialenosť medzi prípojkami: 3000 mm: 25 cm
Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 25 mm: 33,3 mm
Farba: biela RAL 9016
Materiál: oceľ
Prevádzková teplota: max. 110 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Maximálny skúšobný tlak: 13 bar
Vykurovací výkon:
- 55/45/20 °C 764 W
- 75/65/20 °C 1467 W
- 90/70/20 °C 1851 W
Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka:
- 4xG ½″ strana
Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500
S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom
Rozsah dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky a vetrací otvor
Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Dodatočné parametre
Kategória: Izbové radiátory
Hmotnosť: 31 kg
EAN: 5905315800190
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen C11
Farba: Biela
Šírka (mm): 3000
Hĺbka (mm): 59
Výška (mm): 300
Materiál: oceľ
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Výkon (W): 1467
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 1467 W