Mexen, Panelový radiátor Mexen C22 300 x 3000 mm, bočné pripojenie, 2799 W, biely - W422-030-300-00
Kód: W422-030-300-00
Neohodnotené
mexen c22 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 2799 w bialy w422 030 300 00
Technické údaje:
Výška: 300 mm
Šírka: 3000 mm
Hĺbka: 103 mm
Vzdialenosť medzi prípojkami: 3000 mm: 25 cm
Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 25 mm: 33,3 mm
Farba: biela RAL 9016
Materiál: oceľ
Prevádzková teplota: max. 110 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Maximálny skúšobný tlak: 13 bar
Vykurovací výkon:
- 55/45/20 °C 1452 W
- 75/65/20 °C 2799 W
- 90/70/20 °C 3538 W
S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom
Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor
Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Hmotnosť: 31 kg
EAN: 5905315801890
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen C22
Farba: Biela
Šírka (mm): 3000
Hĺbka (mm): 103
Výkon (W): 2799
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 2799 W