Mexen, Panelový radiátor Mexen C33 300 x 3000 mm, bočné pripojenie, 4003 W, biely - W433-030-300-00
Kód: W433-030-300-00
Neohodnotené
mexen c33 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 4003 w bialy w433 030 300 00
9 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
izbový panelový radiátor
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické údaje:
Výška: 300 mm
Šírka: 3000 mm
Hĺbka: 164 mm
Vzdialenosť medzi prípojkami: 25 cm
Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 25 mm: 33,3 mm
Farba: biela RAL 9016
Materiál: oceľ
Prevádzková teplota: max. 110 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Maximálny skúšobný tlak: 13 bar
Vykurovací výkon:
- 55/45/20 °C 2072 W
- 75/65/20 °C 4003 W
- 90/70/20 °C 5064 W
Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka:
- strana 4xG ½″
Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500
S bočným krytom a odnímateľným horným krytom
Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor
Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Dodatočné parametre
Kategória: Izbové radiátory
Hmotnosť: 31 kg
EAN: 5905315802477
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen C33
Farba: Biela
Šírka (mm): 3000
Hĺbka (mm): 164
Výška (mm): 300
Materiál: oceľ
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Výkon (W): 4002
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 4002 W