Mexen, Panelový radiátor Mexen CV21 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2208 W, biely - W621-030-300-00
Kód: W621-030-300-00
Neohodnotené
mexen cv21 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie dolne 2208 w bialy w621 030 300 00
9 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
izbový panelový radiátor
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické údaje:
Výška (Y): (mm): 300 mm
Šírka (X): 300 mm: rozmery (X): 3000 mm
Hĺbka: 73 mm
Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm
Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm
Farba: biela RAL 9016
Materiál: oceľ
Prevádzková teplota: max. 110 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Maximálny skúšobný tlak: 13 bar
Vykurovací výkon:
- 55/45/20 °C 1151 W
- 75/65/20 °C 2208 W
- 90/70/20 °C 2786 W
Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka:
- 2xG ½″ vpravo dole alebo vľavo
- 4xG ½″ bočné
Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500
S bočnými krytmi a odnímateľným horným krytom
Rozsah dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Dodatočné parametre
Kategória: Izbové radiátory
Hmotnosť: 31 kg
EAN: 5905315815354
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen CV21
Farba: Biela
Šírka (mm): 3000
Hĺbka (mm): 73
Výška (mm): 300
Materiál: oceľ
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Výkon (W): 2208
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 2208 W