Mexen, Panelový radiátor Mexen CV22 300 x 3000 mm, spodné pripojenie, 2799 W, antracit - W622-030-300-66
Kód: W622-030-300-66
Neohodnotené
mexen cv22 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie dolne 2799 w antracyt w622 030 300 66
Technické údaje:
Výška (Y): (mm): 300 mm
Šírka (X): 300 mm: rozmery (X): 3000 mm
Hĺbka: 103 mm
Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm
Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm
Farba: antracitová RAL 7016
Materiál: oceľ
Prevádzková teplota: max. 110 °C
Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar
Maximálny skúšobný tlak: 13 bar
Vykurovací výkon:
- 55/45/20 °C 1452 W
- 75/65/20 °C 2799 W
- 90/70/20 °C 3538 W
S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom
Rozsah dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Hmotnosť: 31 kg
EAN: 5905315857804
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen CV22
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 3000
Hĺbka (mm): 103
Výkon (W): 2799
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 2799 W