Mexen Akan vykurovacie teleso 1080 x 500 mm, 784 W, čierna, W121-1080-500-00-70
Kód: W121-1080-500-00-70
Neohodnotené
mexen akan grzejnik lazienkowy 1080 x 500 mm 784 w czarny w121 1080 500 00 70
Skladom u dodávateľa (16 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Akan
  • Kód produktu: W121-1080-500-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1080 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 98 mm
  • Rozstup pripojenia: 40 cm (na stranách)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 18,03 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 784 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 16.5 kg
EAN: 5905315051578
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Akan
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 98
Výška (mm): 1080
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 400
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 784
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 784 W