Mexen Alaska, vykurovacie teleso 1216x440 mm, 549 W, čierna, W205-1216-440-00-70
Kód: W205-1216-440-00-70
Neohodnotené
mexen alaska grzejnik dekoracyjny 1216 x 440 mm 542 w czarny w205 1216 440 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Alaska
  • Kód produktu: W205-1216-440-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1216 mm
  • Šírka: 440 mm
  • Hĺbka: 56 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 5 cm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 12 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 549 W
  • Pripojenia:
  • - 2xG <>/<>" stredové
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 14.75 kg
EAN: 5905315051851
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Alaska
Farba: Čierna
Šírka (mm): 440
Hĺbka (mm): 56
Výška (mm): 1216
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 549
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 549 W