Mexen Amor vykurovacie teleso 1000 x 500 mm, 809 W, biela, W120-1000-500-00-20
Kód: W120-1000-500-00-20
Neohodnotené
mexen amor grzejnik lazienkowy 1000 x 500 mm 809 w bialy w120 1000 500 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Amor
  • Kód produktu: W120-1000-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1000 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 135 mm
  • Rozstup pripojenia: 8 cm
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 13,91 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 809 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 13.91 kg
EAN: 5905315051523
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Amor
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 135
Výška (mm): 1000
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 80
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 809
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 809 W