Mexen Amor vykurovacie teleso 1000 x 500 mm, 809 W, čierna, W120-1000-500-00-70
Kód: W120-1000-500-00-70
Neohodnotené
mexen amor grzejnik lazienkowy 1000 x 500 mm 809 w czarny w120 1000 500 00 70
Skladom u dodávateľa (16 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Amor
  • Kód produktu: W120-1000-500-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1000 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 135 mm
  • Rozstup pripojenia: 8 cm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 13,91 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 809 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 16.5 kg
EAN: 5905315051530
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Amor
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 135
Výška (mm): 1000
Výkon (W): 809
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 809 W