Mexen Amor vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 1003 W, biela, W120-1200-600-00-20
Kód: W120-1200-600-00-20
Neohodnotené
mexen amor grzejnik lazienkowy 1200 x 600 mm 1083 w bialy w120 1200 600 00 20
Skladom u dodávateľa (12 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Amor
  • Kód produktu: W120-1200-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 135 mm
  • Rozstup pripojenia: 8 cm
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 17,08 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 1003 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 17.35 kg
EAN: 5905315051547
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Amor
Farba: Biela
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 135
Výška (mm): 1200
Výkon (W): 1003
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 1003 W