Mexen Apollo, elektrické vykurovacie teleso 1210x550 mm + vykurovacia tyč 600 W, čierna, W117-1210-550-2600-70
Kód: W117-1210-550-2600-70
Neohodnotené
mexen apollo grzejnik elektryczny 1210 x 550 mm 600 w czarny w117 1210 550 2600 70
Skladom u dodávateľa (13 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1210 mm
  • Šírka: 550 mm
  • Hĺbka: 150 mm
  • Farba: Čierna matná
  • Materiál: Oceľ
  • Vykurovací výkon: 600 W
  • Počet vykurovacích tyčí: 21
  • Celková dĺžka ohrievača: 656 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 540 mm
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Stupeň krytia: IP44
  • Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu radiátora
  • Vysoko kvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Pre správnu funkciu musí byť radiátor naplnený vodou alebo zmesou vody, napríklad s glykolom
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu sadu a záslepky
Funkcie vykurovacej tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavenie teploty v rozsahu 40°C-65°C
  • Detská poistka umožňuje uzamknúť ovládač ohrievača
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 5905315238603
Výrobca: Mexen
Séria: Apollo
Farba: Čierna
Šírka (mm): 550
Materiál: oceľ
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 600
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W