Mexen Apollo, vykurovacie teleso 1210 x 450 mm, 563 W, čierna, W117-1210-450-00-70
Kód: W117-1210-450-00-70
Neohodnotené
mexen apollo grzejnik lazienkowy 1210 x 450 mm 566 w czarny w117 1210 450 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Apollo
  • Kód produktu: W117-1210-450-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1210 mm
  • Šírka: 450 mm
  • Hĺbka: 150 mm
  • Rozstup pripojenia: 42 cm (bočné)
  • Farba: čierna, RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 9,24 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 563 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11 kg
EAN: 5905315051462
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Apollo
Farba: Čierna
Šírka (mm): 450
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 420
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 563
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 563 W