Mexen Apollo, vykurovacie teleso 1210 x 550 mm, 638 W, čierna, W117-1210-550-00-70
Kód: W117-1210-550-00-70
Neohodnotené
mexen apollo grzejnik lazienkowy 1210 x 550 mm 641 w czarny w117 1210 550 00 70
Skladom u dodávateľa (13 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Apollo
  • Kód produktu: W117-1210-550-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1210 mm
  • Šírka: 550 mm
  • Hĺbka: 150 mm
  • Rozstup pripojenia: 52 cm (bočné)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11,45 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 638 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11 kg
EAN: 5905315051493
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Apollo
Farba: Čierna
Šírka (mm): 550
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 520
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 638
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 638 W