Mexen Apollo, vykurovacie teleso 660 x 550 mm, 384 W, biela, W117-0660-550-00-20
Kód: W117-0660-550-00-20
Neohodnotené
mexen apollo grzejnik lazienkowy 660 x 550 mm 386 w bialy w117 0660 550 00 20
Skladom u dodávateľa (19 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Apollo
  • Kód produktu: W117-0660-550-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 660 mm
  • Šírka: 550 mm
  • Hĺbka: 150 mm
  • Rozstup pripojenia: 52 cm (bočné)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7,08 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 384 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 9 kg
EAN: 5905315051394
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Apollo
Farba: Biela
Šírka (mm): 550
Hĺbka (mm): 150
Výška (mm): 660
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 520
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 384
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 384 W