Mexen Apollo, vykurovacie teleso 860 x 450 mm, 422 W, biela, W117-0860-450-00-20
Kód: W117-0860-450-00-20
Neohodnotené
mexen apollo grzejnik lazienkowy 860 x 450 mm 424 w bialy w117 0860 450 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Apollo
  • Kód produktu: W117-0860-450-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 860 mm
  • Šírka: 450 mm
  • Hĺbka: 150 mm
  • Rozstup pripojenia: 42 cm (bočné)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7,07 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 422 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315051417
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Apollo
Farba: Biela
Šírka (mm): 450
Hĺbka (mm): 150
Výška (mm): 860
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 420
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 422
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 422 W