Mexen Apollo, vykurovacie teleso 860 x 550 mm, 479 W, čierna, W117-0860-550-00-70
Kód: W117-0860-550-00-70
Neohodnotené
mexen apollo grzejnik lazienkowy 860 x 550 mm 481 w czarny w117 0860 550 00 70
Skladom u dodávateľa (16 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Apollo
  • Kód produktu: W117-0860-550-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 860 mm
  • Šírka: 550 mm
  • Hĺbka: 150 mm
  • Rozstup pripojenia: 52 cm (bočné)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 8,70 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 479 W
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315051448
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Apollo
Farba: Čierna
Šírka (mm): 550
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 520
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 479
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 479 W