Mexen Ares, elektrické vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 600 W, biela, W102-1200-600-6600-20
Kód: W102-1200-600-6600-20
Neohodnotené
mexen ares grzejnik elektryczny 1200 x 600 mm 600 w bialy w102 1200 600 6600 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 56 mm
  • Farba: Biela
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 600 W
  • Počet vykurovacích rebier: 25
  • Celková dĺžka vykurovacej tyče: 629 mm
  • Dĺžka vykurovacej tyče: 540 mm
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
  • Prevádzkové napätie: 230 V/50 Hz
  • Trieda ochrany: IP44
  • Ovládanie pomocou gombíka s LED displejom
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu radiátora
  • Vysokokvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Pre správnu funkciu musí byť radiátor naplnený vodou alebo zmesou vody, napr. s glykolom
  • Súprava obsahuje: závesy, montážnu súpravu a záslepky
Funkcie vykurovacej tyče:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 30°C-70°C
  • ECO šetrí energiu nastavením konštantnej teploty až do 50°C