Mexen Ares, elektrické vykurovacie teleso 900 x 400 mm, 300 W, čierna, W102-0900-400-6300-70
Kód: W102-0900-400-6300-70
Neohodnotené
mexen ares grzejnik elektryczny 900 x 400 mm 300 w czarny w102 0900 400 6300 70
Do 14 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 44 mm
  • Farba: Čierna
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 300 W
  • Počet vykurovacích rebier: 17
  • Celková dĺžka vykurovacej tyče: 438 mm
  • Dĺžka vykurovacej tyče: 349 mm
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
  • Prevádzkové napätie: 230 V/50 Hz
  • Trieda ochrany: IP44
  • Ovládanie pomocou gombíka s LED displejom
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu radiátora
  • Vysokokvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Pre správnu funkciu musí byť radiátor naplnený vodou alebo zmesou vody, napr. s glykolom
  • Súprava obsahuje: závesy, montážnu súpravu a záslepky
Funkcie vykurovacej tyče:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 30°C-70°C
  • ECO šetrí energiu nastavením konštantnej teploty až do 50°C