Mexen Ares, vykurovacie teleso 1200x600 mm, 490 W, chrómová, W102-1200-600-00-01
Kód: W102-1200-600-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 56 mm
  • Rozstup pripojenia:
    • 55 cm (strana) alebo 5 cm (stred)
  • Farba: Chrómová
  • Materiál: Oceľ
  • Hmotnosť: 9,54 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 MPa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 490 W
  • Spojenia:
    • 2xG ½″ stred
    • 4xG ½″ zhora a zdola na pravej alebo ľavej strane
    • Možnosť inštalácie ohrievača
  • Vysoko kvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu sadu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 5905315071392
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Ares
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 56
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 490
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 490 W