Mexen Ares, vykurovacie teleso 500x400 mm, 141 W, zlatá lesklá, W102-0500-400-00-50
Kód: W102-0500-400-00-50
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Ares
  • Kód produktu: W102-0500-400-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 500 mm
  • Šírka: 400 mm
  • Hĺbka: 44 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 3.18 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 141 W
  • Pripojenia:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 4 kg
EAN: 5905315071194
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Ares
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 400
Hĺbka (mm): 44
Výška (mm): 500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 350
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 141
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 141 W