Mexen Ares, vykurovacie teleso 700x500 mm, 286 W, antracitová, W102-0700-500-00-66
Kód: W102-0700-500-00-66
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Ares
  • Kód produktu: W102-0700-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 700 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 52 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Antracitová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 4.74 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 286 W
  • Pripojenia:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 4.74 kg
EAN: 5905315071262
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Ares
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 52
Výška (mm): 700
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 286
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 286 W