Mexen Ares, vykurovacie teleso 900 x 500 mm, 372 W, čierna, W102-0900-500-00-70
Kód: W102-0900-500-00-70
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 52 mm
  • Rozstup pripojenia: 450 mm (na stranách) alebo 50 mm (stredové) / možnosť voľby
  • Vzdialenosť do steny: 102 mm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 5,24 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Pracovná teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 MPa
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 372 W
  • Pripojenie:  2 x G ½″ stredové, 4 x G ½″ hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie elektrickej vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 5.24 kg
EAN: 5907709159792
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Ares
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 52
Výška (mm): 900
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 372
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 372 W