Mexen Atlanta, vykurovacie teleso 1200x405 mm, 646 W, biela, W211-1200-405-00-20
Kód: W211-1200-405-00-20
Neohodnotené
mexen atlanta grzejnik dekoracyjny 1200 x 405 mm 646 w bialy w211 1200 405 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Atlanta
  • kód produktu: W211-1200-405-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 405 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 110 cm
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 14.58 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 646 W
  • Pripojenia:
  • 4xG <>/<>" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 14.58 kg
EAN: 5905315051950
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Atlanta
Farba: Biela
Šírka (mm): 405
Hĺbka (mm): 88
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 405, 1100
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 646
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 646 W