Mexen Atlanta, vykurovacie teleso 1500x460 mm, 894 W, čierna, W211-1500-460-00-70
Kód: W211-1500-460-00-70
Neohodnotené
mexen atlanta grzejnik dekoracyjny 1500 x 460 mm 894 w czarny w211 1500 460 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Atlanta
  • kód produktu: W211-1500-460-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šírka: 460 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 140 cm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 19.91 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 894 W
  • Pripojenia:
  • 4xG <>/<>" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 19.91 kg
EAN: 5905315051981
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Atlanta
Farba: Čierna
Šírka (mm): 460
Hĺbka (mm): 88
Výška (mm): 1500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 460, 1400
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 894
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 894 W