Mexen Aurora, vykurovacie teleso 1200x450 mm, 917 W, čierna, W212-1200-450-00-70
Kód: W212-1200-450-00-70
Neohodnotené
mexen aurora grzejnik dekoracyjny 1200 x 450 mm 917 w czarny w212 1200 450 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Aurora
  • kód produktu: W212-1200-450-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 450 mm
  • Hĺbka: 96 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 104 cm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 21.61 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 917 W
  • Pripojenia:
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 21.61 kg
EAN: 5905315052001
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Aurora
Farba: Čierna
Šírka (mm): 450
Hĺbka (mm): 96
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 450, 1040
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 917
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 917 W