Mexen Aurora, vykurovacie teleso 1800x450 mm, 1347 W, biela, W212-1800-450-00-20
Kód: W212-1800-450-00-20
Neohodnotené
mexen aurora grzejnik dekoracyjny 1800 x 450 mm 1347 w bialy w212 1800 450 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Aurora
  • kód produktu: W212-1800-450-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 450 mm
  • Hĺbka: 96 mm
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 31.38 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 1347 W
  • Pripojenia:
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 31.38 kg
EAN: 5905315052018
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Aurora
Farba: Biela
Šírka (mm): 450
Hĺbka (mm): 96
Výška (mm): 1800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 450, 1640
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 1347
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 1347 W