Mexen Bachus, vykurovacie teleso 1600x500 mm, 659 W, chrómová, W109-1600-500-00-01
Kód: W109-1600-500-00-01
Neohodnotené
mexen bachus grzejnik lazienkowy 1600 x 500 mm 679 w chrom w109 1600 500 00 01
Skladom u dodávateľa (11 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Bachus
  • Kód produktu: W109-1600-500-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 1600 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozmiestnenie pripojenia: 45 cm
  • Farba: Chróm
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 15.46 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 659 W
  • Pripojenia:
    • 4xG 1/2" stredové
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 15.46 kg
EAN: 5905315072177
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Bachus
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 88
Výška (mm): 1600
Výkon (W): 659
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 659 W