Mexen Bachus vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 619 W, čierna, W109-1200-500-00-70
Kód: W109-1200-500-00-70
Neohodnotené
mexen bachus grzejnik lazienkowy 1200 x 500 mm 619 w czarny w109 1200 500 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Bachus
  • Kód produktu: W109-1200-500-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozstup pripojenia: 45 cm (bočné)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 14,43 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 619 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 14.43 kg
EAN: 5905315051189
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Bachus
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 88
Výška (mm): 1200
Výkon (W): 619
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 619 W