Mexen Bachus vykurovacie teleso 1600 x 500 mm, 668 W, biela, W109-1600-500-00-20
Kód: W109-1600-500-00-20
Neohodnotené
mexen bachus grzejnik lazienkowy 1600 x 500 mm 787 w bialy w109 1600 500 00 20
Skladom u dodávateľa (16 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Bachus
  • Kód produktu: W109-1600-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1600 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 88 mm
  • Rozstup pripojenia: 45 cm (bočné)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 15,46 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 668 W
  • Pripojenia: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 15.46 kg
EAN: 5905315051196
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Bachus
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 88
Výška (mm): 1600
Výkon (W): 787
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 787 W