Mexen Boston, vykurovacie teleso 1200 x 452 mm, 611 W, čierna, W213-1200-452-00-70
Kód: W213-1200-452-00-70
Neohodnotené
mexen boston grzejnik dekoracyjny 1200 x 452 mm 611 w czarny w213 1200 452 00 70
6 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Boston
  • Kód produktu: W213-1200-452-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 452 mm
  • Hĺbka: 55 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 452 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 13.68 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,3 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 611 W
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 13.68 kg
EAN: 5905315052049
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Boston
Farba: Čierna
Šírka (mm): 452
Hĺbka (mm): 55
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 1150
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 611
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 611 W