Mexen Boston, vykurovacie teleso 1800 x 376 mm, 740 W, biela, W213-1800-376-01-20
Kód: W213-1800-376-01-20
Neohodnotené
mexen boston grzejnik dekoracyjny 1800 x 376 mm 740 w bialy w213 1800 376 01 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Boston
  • kód produktu: W213-1800-376-01-20
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 376 mm
  • Hĺbka: 55 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 38 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 16.38 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,3 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 740 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 16.38 kg
EAN: 5905315052056
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Boston
Farba: Biela
Šírka (mm): 376
Hĺbka (mm): 55
Výška (mm): 1800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 1750
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 740
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 740 W