Mexen Ceres, vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 610 W, biela, W111-1200-500-00-20
Kód: W111-1200-500-00-20
Neohodnotené
mexen ceres grzejnik lazienkowy 1200 x 500 mm 610 w bialy w111 1200 500 00 20
Skladom u dodávateľa (11 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Ceres
  • Kód produktu: W111-1200-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 62 mm
  • Rozstup pripojenia: 46 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) / možnosť voľby
  • Farba: biela RAL 9016
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 610 W
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11 kg
EAN: 5905315051219
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Ceres
Farba: Biela
Výkon (W): 610
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 610 W