Mexen Ceres, vykurovacie teleso 1200x500 mm, 481 W, chrómová, W111-1200-500-00-01
Kód: W111-1200-500-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (8 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Ceres
  • Kód produktu: W111-1200-500-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 62 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Chrómová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 13.90 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,3 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 481 W
  • Pripojenia:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole, vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, slepé zátky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 13.9 kg
EAN: 5905315072566
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Ceres
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 62
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 481
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 481 W