Mexen Dallas, vykurovacie teleso 1600 x 360 mm, 1039 W, čierna, W214-1600-360-00-70
Kód: W214-1600-360-00-70
Neohodnotené
mexen dallas grzejnik dekoracyjny 1600 x 360 mm 1039 w czarny w214 1600 360 00 70
6 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Dallas
  • kód produktu: W214-1600-360-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1600 mm
  • Šírka: 360 mm
  • Hĺbka: 55 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 36 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 27.14 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 1039 W
  • Pripojenia:
    - 2xG 1/2" stredové
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 27.14 kg
EAN: 5905315052100
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Dallas
Farba: Čierna
Šírka (mm): 360
Výška (mm): 1600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 360, 1560
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 1039
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 1039 W