Mexen Denver, vykurovacie teleso 1600 x 378 mm, 1487 W, čierna, W215-1600-378-00-70
Kód: W215-1600-378-00-70
Neohodnotené
mexen denver grzejnik dekoracyjny 1600 x 378 mm 1487 w czarny w215 1600 378 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Denver
  • Kód produktu: W215-1600-378-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1600 mm
  • Šírka: 378 mm
  • Hĺbka: 100 mm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 23.60 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 1487 W
  • Nie je možnosť montáže s vykurovacou tyčou
  • Pripojenia:
    - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 23.6 kg
EAN: 5905315052124
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Denver
Farba: Čierna
Šírka (mm): 378
Hĺbka (mm): 1000
Výška (mm): 1600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 378, 1525
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 1487
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 1487 W