Mexen Eros, vykurovacie teleso 1200 x 318 mm, 331 W, chrómová, W112-1200-318-00-01
Kód: W112-1200-318-00-01
Neohodnotené
mexen eros grzejnik lazienkowy 1200 x 318 mm 332 w chrom w112 1200 318 00 01
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Eros
  • Kód produktu: W112-1200-318-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 318 mm
  • Hĺbka: 210 mm
  • Rozstup pripojenia: 29 cm (bočné)
  • Farba: chrómová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 6.94 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 419 W
  • Pripojenie: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11 kg
EAN: 5905315051257
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Eros
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 318
Hĺbka (mm): 210
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 286
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 331
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 331 W