Mexen Eros, vykurovacie teleso 1200 x 318 mm, 419 W, čierna, W112-1200-318-00-70
Kód: W112-1200-318-00-70
Neohodnotené
mexen eros grzejnik lazienkowy 1200 x 318 mm 421 w czarny w112 1200 318 00 70
Skladom u dodávateľa (14 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Eros
  • Kód produktu: W112-1200-318-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 318 mm
  • Hĺbka: 210 mm
  • Rozstup pripojenia: 29 cm (bočné)
  • Farba: čierna, RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 6.94 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 419 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11 kg
EAN: 5905315051288
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Eros
Farba: Čierna
Šírka (mm): 318
Hĺbka (mm): 210
Výška (mm): 1200
Výkon (W): 419
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 419 W