Mexen Eros, vykurovacie teleso 900 x 318 mm, 315 W, čierna, W112-0900-318-00-70
Kód: W112-0900-318-00-70
Neohodnotené
mexen eros grzejnik lazienkowy 900 x 318 mm 315 w czarny w112 0900 318 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Eros
  • Kód produktu: W112-0900-318-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šírka: 318 mm
  • Hĺbka: 210 mm
  • Rozstup pripojenia: 29 cm (bočné)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 5.33 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C 315 W
  • Pripojenie: 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť pripojenia elektrickej vykurovacej tyče: áno, nie je súčasťou
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Súprava obsahuje: montážne konzoly pre uchytenie na stenu, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315051240
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Eros
Farba: Čierna
Šírka (mm): 318
Hĺbka (mm): 210
Výška (mm): 900
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 286
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 315
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 315 W