Mexen FA-05W, elektrická vykurovacia tyč 300 W, biela, W958-0300-20
Kód: W958-0300-20
Neohodnotené
mexen fa 05w grzalka elektryczna 300 w biala w958 0300 20
Skladom (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková dĺžka: 409 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 310 mm
  • Biela farba
  • Vykurovací výkon: 300 W
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Prípojný kábel: 1,5 m
  • Závit ohrievača: G 1/2"
  • Stupeň krytia: IP44
  • LED displej zobrazujúci prevádzkový režim
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkcie ohrievača:
    • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 30°C-70°C
    • Smart vám dáva možnosť nastaviť týždenný plán prevádzky ohrievača
    • ECO úspora energie vďaka možnosti nastavenia konštantnej teploty až do 30°C
    • Protimrazová ochrana média proti zamrznutiu pri poklese teploty pod 7°C
    • Detská poistka umožňuje uzamknúť ovládač ohrievača
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické vykurovacie tyče
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5905315068767
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen FA-05W
Výkon (W): 300
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Vykurovací výkon: 300 W