Mexen FA-BG8, elektrická vykurovacia tyč 600 W, biela, W957-0600-20
Kód: W957-0600-20
Neohodnotené
mexen fa bg8 grzalka elektryczna 600 w biala w957 0600 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková dĺžka: 639 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 540 mm
  • Biela farba
  • Vykurovací výkon: 600 W
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Prípojný kábel: 1,5 m
  • Závit ohrievača: G 1/2"
  • Stupeň krytia: IP44
  • LED displej zobrazujúci prevádzkový režim
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkcie ohrievača:
    • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 30°C-70°C
    • Smart vám dáva možnosť nastaviť týždenný plán prevádzky ohrievača
    • ECO úspora energie vďaka možnosti nastavenia konštantnej teploty až do 30°C
    • Protimrazová ochrana média proti zamrznutiu pri poklese teploty pod 7°C
    • Detská poistka umožňuje uzamknúť ovládač ohrievača
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické vykurovacie tyče
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5905315068743
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen FA-BG8
Výkon (W): 600
Vykurovací výkon: 600 W