Mexen FA-D elektrická vykurovacia tyč s termostatom 900W, biela, W950-0900-20
Kód: W950-0900-20
Neohodnotené
mexen fa d grzalka elektryczna 900 w biala w950 0900 20
Skladom (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková dĺžka: 883 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 800 mm
  • Farba: biela
  • Vykurovací výkon: 900 W
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Prípojný kábel: 1,5 m
  • Závit ohrievača: G 1/2"
  • Stupeň ochrany: IP44
  • LED displej zobrazujúci prevádzkový režim
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • 9-stupňová regulácia teploty od 7°C do 35°C
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické vykurovacie tyče
Hmotnosť: 1.5 kg
EAN: 5905315054142
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen FA-D
Výkon (W): 900
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Vykurovací výkon: 900 W