Mexen FA-FD14 elektrická vykurovacia tyč s termostatom 1200W, biela, W956-1200-20
Kód: W956-1200-20
Neohodnotené
mexen fa fd14 grzalka elektryczna 1200 w biala w956 1200 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková dĺžka: 1039 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 950 mm
  • Farba: biela
  • Vykurovací výkon: 1200 W
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Prípojný kábel: 1,5 m
  • Závit ohrievača: G 1/2"
  • Stupeň krytia: IP44
  • LED displej zobrazujúci prevádzkový režim
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkcie vykurovacej tyče:
    • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 30°C-70°C
    • ECO úspora energie vďaka možnosti nastavenia konštantnej teploty až do 50°C
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické vykurovacie tyče
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5905315068705
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen FA-FD14
Výkon (W): 1200
Vykurovací výkon: 1200 W