Mexen FA-J1229, elektrická vykurovacia tyč s termostatom 300W, biela, W959-0300-20
Kód: W959-0300-20
Neohodnotené
mexen fa j1229 grzalka elektryczna 300 w biala w959 0300 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková dĺžka: 385 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 310 mm
  • Biela farba
  • Vykurovací výkon: 300 W
  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Prípojný kábel: 1,5 m
  • Závit ohrievača: G 1/2"
  • Stupeň krytia: IP44
  • LED displej zobrazujúci prevádzkový režim
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkcie ohrievača:
    • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu s presnosťou 5 stupňov v rozsahu 0°C-55°C
    • Smart vám dáva možnosť nastaviť týždenný plán prevádzky ohrievača
    • ECO úspora energie vďaka možnosti nastavenia konštantnej teploty až do 30°C
    • Protimrazová ochrana média proti zamrznutiu pri poklese teploty pod 7°C
    • Detská poistka umožňuje uzamknúť ovládač ohrievača
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické vykurovacie tyče
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5905315068828
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen FA-J1229
Farba: Biela
Materiál: plast, Kov
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon (W): 300
Vykurovací výkon: 300 W